E mori në krahët e tij për të shijuar aromën dhe freskinë e plazhit, momenti i rojës bregdetare me 95-vjeçaren bëhet viral

Momenti mes të moshuarës dhe rojes së plazhit

SHBA-  Mjafton një përqafim dhe një xhiro përgjatë bregdetit për t’i zbukuruar dikujt momentin, apo edhe ditën. Pikërisht këtë ka bërë një roje bregdetare në plazhin Orange në Alabama, i cili mori në krahët e tij gjyshen 95-vjeçare për të shijuar nga afër aromën dhe freskinë e detit.

Zonja Schneider po qëndronte e shtrirë ne shezlong dhe megjithëse u mundua të çohej nuk ia doli. Menjëherë rojës bregdetare i shkoi në mëndje t’i plotësonte dëshirën dhe pa hezitim e mori në krahët e tij dhe e shëtiti.

Fotografitë e këtij momenti të ëmbël dhe dashamirës po shpërndahet kudo në internet dhe po adhurohet nga njerëzit.

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të ndalohen filmat shqiptarë të prodhuar gjatë periudhës komuniste?×

Lajmi i fundit

John

357 të infektuar dhe 1 viktimë në 24 orët e fundit! Rritet numri i pacientëve të shtruar në spitale! 6,438 raste aktive me COVID