Qëlloi me thikë 60-vjeçarin pasi piu alkool, ja kush është autori i vrasjes në Tiranë

Qëlloi me thikë 60-vjeçarin pasi piu alkool, ja kush është autori i vrasjes në Tiranë

1651920019_OLGERTDHIMITRI.jpg

Ky është Olgert Dhimitri, autori i vrasjes që tronditi kryeqytetin disa minuta më parë.

1651920929_WhatsAppImage20220507at12.38.19PM.jpeg


Lajmi kryesor:

Pinë alkool dhe bënë sherr në lokal, 37-vjeçari nxjerr jashtë për ta 'sqaruar' 60-vjeçarin pse e quajti 'malok' dhe e vret me thikë në Tiranë


J.GJ./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Berisha-Meta e partitë e vogla bashkë për zgjedhjet vendore, a mendoni se fitojnë përballë PS?×

Lajmi i fundit

Tajlandë/ Ish-polici qëllon me armë zjarri në një kopsht, 31 të vrarë, mes tyre edhe fëmijë dhe më pas vret veten

Tajlandë/ Ish-polici qëllon me armë zjarri në një kopsht, 31 të vrarë, mes tyre edhe fëmijë dhe më pas vret veten