E rëndë në Shkodër, amerikania vret veten në hostelin ku banonte me qira! Dyshohet se vdiq nga mbidoza e ilaçeve

E rëndë në Shkodër, amerikania vret veten në hostelin ku banonte me qira! Dyshohet se vdiq nga mbidoza e ilaçeve

Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Shkodër këtë të mërkurë. Një amerikane ka vrarë veten në një hostel ku banonte me qira. 36-vjeçarja ishte banuese në Texas te SHBA-ve.

Dyshohet se viktima ka humbur jetën për shkak të një mbizdoze ilaçesh.

Në vendngjarje kanë shkuar menjëherë shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor dhe nga këqyrja paraprake e trupit të 36-vjeçares, nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e plotë të rrethanave të kësaj ngjarjeje.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Arrestimi i zyrtares së Shëndetësisë, a po e lufton SPAK korrupsionin?×

Lajmi i fundit

Vuçiç mbledhje me qeverinë serbe: Nuk kam frikë, jam gati të vdes por nuk e dorëzoj pushtetin pa zgjedhje

Vuçiç mbledhje me qeverinë serbe: Nuk kam frikë, jam gati të vdes por nuk e dorëzoj pushtetin pa zgjedhje