E rëndë në Francë! Gruaja nga Kosova gjendet e masakruar në shtrat, bashkëshorti në gjendje shoku

E rëndë në Francë! Gruaja nga Kosova gjendet e masakruar në shtrat, bashkëshorti në gjendje shoku

Një grua 56-vjeçare me origjinë nga Kosova është gjetur e vrarë në banesën e saj  në Francë me disa goditje me thikë.

Ka qenë bashkëshorti i saj që e ka gjetur të vdekur në shtrat dhe të mbuluar nga gjaku. Bashkëshorti i të vrarës e ka gjetur atë të vdekur të martën në mëngjes, raportojnë mediat në Francë. dhe ka lajmëruar menjëherë policinë. Sipas raportimeve, ajo është therur disa herë me thikë dhe ka qenë e goditur edhe  në qafë.

Çifti jetonte në një banesë sociale në Adoma, në rrethin Strasburg të Neudorf. Bashkëshorti i viktimës sipas mediave ka kaluar në gjendje shoku. Ndërkohë policia po heton në lidhje me zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje të rëndë.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

'Pas golit u tërhoqëm shumë', Kristjan Asllani: Më vjen keq për tifozët, t'u dhuronim një barazim

'Pas golit u tërhoqëm shumë', Kristjan Asllani: Më vjen keq për tifozët, t'u dhuronim një barazim