E rëndë në Pogradec/ 46-vjeçarja del nga spitali, sapo shkon në shtëpi ndërron jetë

E rëndë në Pogradec/ 46-vjeçarja del nga spitali, sapo shkon në shtëpi ndërron jetë

Spitali i Pogradecit

POGRADEC- Një ngjarje e rëndë është regjistruar një Pogradec, ku një 46-vjeçare ka ndërruar jetë.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 21:40 ku mësohet se 46 vjeçarja  A. H., ishte paraqitur ishte paraqitur në Spitalin e Pogradecit dhe pasi kishte marrë ndihmën mjekësore, ishte larguar për në banesën e saj ku ka gjetur vdekjen.

Nuk dihen ende shkaqet e kësaj ngjarjeje të rëndë.

"Më datë 08.12.2021, rreth orës 21:40, jemi njoftuar se në lagjen nr. 1, Pogradec, në banesë, ka gjetur vdekjen, shtetasja A. H., 46 vjeçe, e cila më parë ishte paraqitur në Spitalin e Pogradecit dhe pasi kishte marrë ndihmën mjekësore, ishte larguar për në banesën e saj. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të vdekjes", njofton Policia.

B.K./G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Iris: 09/12/2021 00:37

    Spitali duhet t'a mbante 24 ore per obzervim,edhe sikur nje rrezim i rendomte te ishte,por aty ne Shqiperi,procedurat e spitaleve dhe ata qe i zbatojne jane koti.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Gjykata e Apelit i jep vulën e PD-së Berishës, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Vula (vallja) dhe humbja, njëlloj janë

Vula (vallja) dhe humbja, njëlloj janë