E thjeshtë dhe natyrale, Olta Gixhari poston foto-albumin e pushimeve në Itali

E thjeshtë dhe natyrale, Olta Gixhari poston foto-albumin e pushimeve në Itali

Aktorja e njohur, Olta Gixhari, është shumë aktive në rrjetet e saj sociale, e cila poston foto dhe video të ndryshme nga jeta e saj personale.

Së fundmi, ajo po shijon pushimet në Toscana, Itali, ku ka ndarë me ndjekësit e saj disa foto ku shihet e veshur me një stil të thjeshtë.

Ajo shihet e veshur me një kapele, bluzë të shkurtër dhe pantallona të gjera ngjyrë gri.

Në mbishkrimin e fotove ajo ka shkruar:

“E fundit për shtatorin”.

S.S/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Si i gjen shqiptarët 111- vjetori i shpalljes së pavarësisë?×

Lajmi i fundit

Vlora kryeqendër e vendit për 111-vjetorin e pavarësisë, Dredha: Rrugët e qytetit janë plot, ka pasur shqiptarë nga të gjitha trevat

Vlora kryeqendër e vendit për 111-vjetorin e pavarësisë, Dredha: Rrugët e qytetit janë plot, ka pasur shqiptarë nga të gjitha trevat