E veshur sportive e me buqetë në dorë, Yuri Kim dëgjon 'Kush kërcen napolonin' me çifteli, ambasadorja si nuk e keni parë më parë

Kjo fundjavë e ka gjetur ambasadoren e SHBA-së, Yuri Kim larg Tiranës, nën shoqërinë e një muzike të mirë tipike shqiptare.

E veshur sportive, me atlete dhe një këmishë të bardhë, teksa në duar mban një buqetë shumëngjyrëshe, Kim shihet pranë një burri që luan me çifteli.

Ndër të tjera, ai këndon edhe pjesë nga kënga e famshme " kush kërcen napolonin".

B.K./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A mendoni se mësimi i kombinuar në klasë dhe online do të rezultojë efikas?

Komento

Komente

 • Alfons: 06/07/2020 10:03

  I lumte ketij shemtaraqit te lumtur qe i bien ciftelise iraniane (pasi sa do dua te besoj se eshte shqiptare duke pare se cfare qyteterimi ka qene irani dhe ne akoma jemi njerez pylli jam i bindir se e kane shpikurvata dhe ta gezojne ne unesko)

  Përgjigju
 • Visi: 05/07/2020 21:52

  Instrument historik dhe me vlera te mrekullueshme por ky xhaja pak i lodhun

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Opinioni i 'Venecias' kërkesat e Metës dhe Bashës: Të mos bëhet asnjë ndryshim tjetër para zgjedhjeve të 25 prillit