Edi Rama në Korcë:
Gëzuar Krishtlindjet të gjithëve

Edi Rama në Korcë:<br />Gëzuar Krishtlindjet të gjithëve
Gjatë vizitës së tij në Korcë për festën e Krishtlindjes, kreu i Partisë Socialiste, Edi Rama, i shoqëruar edhe nga familja e tij, i ka uruar Shqiptarëve kudo që ndodhen një festë të gëzuar.

Rama ka shkruar në hapësirën e tij personale në rrjetin social Twitter: “Me Lindën Rean Gregun për Krishtlindjet në Korcën e zbukuruar nga dëbora dhe bashkia e qytetit. Qofshin të gëzuara për të gjithë kudo janë!”.

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Në 27 mars përballet me Shqipërinë, Polonia 'bie' në Çeki, mposhtet me rezultatin bindës nga vendasit

Në 27 mars përballet me Shqipërinë, Polonia 'bie' në Çeki, mposhtet me rezultatin bindës nga vendasit