Egla Ceno rrëzohet nga shkallët, përfundon në spital! Zbulohet gjendja shëndetësore e aktores

Egla Ceno rrëzohet nga shkallët, përfundon në spital! Zbulohet gjendja shëndetësore e aktores

Egla Ceno

Aktorja dhe fituesja e BBV3, Egla Ceno, ka pësuar një incident mbrëmjen e djeshme, vetëm pak para se të niste ‘Post Big Brother’.

Ishte moderatori Ledion Liço ai që njoftoi se Egla ishte rrëzuar, ndërsa kjo e fundit tha se kishte dhimbje në njërën këmbë.

“Tani për tani po rezistoj Ledion. Sapo të mbaroj postin do të shkoj të bëj një kontroll, por jam ok”, është shprehur Egla.

 Thuhet se aktorja ka rënë nga shkallët dhe pas mbarimit të emisionit ajo është dërguar në spital për t’iu nënshtruar disa kontrolleve mjekësore, ndërkohë mësohet se është në gjendje të mirë shëndetësore.

 

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Vili: 31/05/2024 11:16

    I KANË MARRË NSYSH KAÇURELAT...;);)

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Listat e deputetëve të hapura në 2/3 dhe jo plotësisht, jeni dakord?×

Lajmi i fundit

SHBA-ja dhe Kanadaja detektojnë avionë të Rusisë dhe Kinës afër Alaskës

SHBA-ja dhe Kanadaja detektojnë avionë të Rusisë dhe Kinës afër Alaskës