Egla feston ditëlindjen e izoluar, Ilnisa i bën urimin e çuditshëm

Egla feston ditëlindjen e izoluar, Ilnisa i bën urimin e çuditshëm

Meritoni, Egla, Ilnisa

Egla Ceno e ka festuar ditëlindjen e izoluar në Dhomën e Bardhë së bashku me Meritonin dhe Ilnisën.

E shtrirë në krevat, Egla ka uruar veten për ditëlindjen. Më pas ka ardhur urimi i Meritonit i cili madje u ngrit për ta përqafuar.

Ndërsa Ilnisa i ka shkruar në pasqyrë “lojtare e varfër edhe 100”.

Ilnisa: A jemi në rregull o lojtare e varfër?

Egla: Po ik moj, ti je zero për mua, ti nuk ekziston.

Ilnisa: Unë kam për kë ekzistoj. Për lojtarë të varfër si puna jote, s’më intereson fare.  

B.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Pronat shtetërore mund të shkëmbehen me private, si e vlerësoni ligjin?×

Lajmi i fundit

Sulmohen me gurë 2 autobusë me tifozë të Skënderbeut, nga Tirana po ktheheshin në Korçë! Thyhen xhamat (FOTO)

Sulmohen me gurë 2 autobusë me tifozë të Skënderbeut, nga Tirana po ktheheshin në Korçë! Thyhen xhamat (FOTO)