Ekstravagancë dhe stil, ja si disa prej personazheve tanë të preferuar i kombinojnë të dyja

Ekstravagancë dhe stil, ja si disa prej personazheve tanë të preferuar i kombinojnë të dyja

Kim Kardashian

Shumë nga personazhet e ekranit kanë një stil të veçantë dhe frymëzues, por pak janë ata që sjellin diçka ndryshe dhe me "rrezikojnë".

Mes qindra personave të veshur bukur, është e vështirë të dallosh por pa diskutim që Lady Gaga është nga atp përsonazhe që ka lënë shenjën e saj në industrinë e muzikës dhe atë të modës. Një tjetër personazh si Gaga mund të konsiderojmë edhe reperen Cardi B.

Më poshtë do të shohim disa prej Vip-ave që kanë guxuar dhe kanë çuditur publikun.

 • 1. Lourdes Leon

 • 2. Angelina Jolie

 • 3. Cardi B

 • 4. Pink

 • 5. Billy Porter

 • 6. Lady Gaga

 • 7. Nicki Minaj

 • 8. Kim Kardashian

 • 9. Willow Smith

 • 10. Shia LaBeouf

 • 11. Machine Gun Kelly

J.GJ./G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

 • Sondazhi i ditës:

  Në Shqipëri do të prodhohen municione për Ukrainën, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Elon Musk padit OpenAI dhe Sam Altman për keqpërdorim të Inteligjencës Artificiale

Elon Musk padit OpenAI dhe Sam Altman për keqpërdorim të Inteligjencës Artificiale