Ekzekutimi në Fier, dyshohet Shkëlzen Kastrati se është vrarë për hakmarrje, ishte me origjinë nga Kukësi

 

Shkëlzen Kastrati, i ekzekutuar pak më parë në Sheq të Fierit mësohet se ishte me origjinë nga Kukës.

Ndërkohë që sipas raportimeve paraprake dyshohet se vrasja është bërë për hakmarrje.


Lajmi kryesor:

Fier/ Ekzekutohet me automatik me silenciator brenda makinës 42-vjeçari, dyshohet për hakmarrje! Vëllait të tij iu bë atentat në 2016-n! Gjendet i djegur 'Range Rover-i' i vrasësit


K.T./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Turizmi/A jeni të kënaqur me shërbimet dhe çmimet që gjeni në zonat turistike?×

Lajmi i fundit

John

Aksidenti tragjik me 10 viktima, Albin Kurti mbërrin me helikopter në Kroaci, shkon në vendngjarje