Elbasan/ Arrestohet i mituri që aksidentoi për vdekje 75-vjeçaren, vihet në pranga edhe një 54-vjeçar pasi largoi motorin nga vendngjarja

Elbasan/ Arrestohet i mituri që aksidentoi për vdekje 75-vjeçaren, vihet në pranga edhe një 54-vjeçar pasi largoi motorin nga vendngjarja

Elbasan - Një i mitur teksa drejtonte një motor ka përplasur për vdekje një këmbësore 75-vjeçare në aksin Belsh-Grekan, ditën e djeshme.

Blutë kanë arrestuar 16-vjeçarin që përplasi për vdekje 75-vjeçaren e identifikuar me inicialet R.L., teksa drejtonte motorin pa leje drejtimi.

Po ashtu, policia ka vënë në pranga edhe një 54-vjeçar, të identifikuar me inicialet P.Ç., pasi ka larguar nga vendi i aksidentit, motorin që drejtonte i mituri.

“Një 16-vjeçar, pasi me motomjetin që drejtonte pa leje drejtimi, ka aksidentuar shtetasen R. L., 75 vjeçe (këmbësore), e cila për pasojë humbi jetën. Për këtë rast, u arrestua dhe shtetasi P. Ç. , 54 vjeç, banues në fshatin Grekan, pasi ka larguar nga vendi i aksidentit, motorin që drejtonte i mituri”,- njofton policia.

K.M/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Në Shqipëri do të prodhohen municione për Ukrainën, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Vetingu largon përfundimisht nga sistemi i drejtësisë gjyqtaren Zeqine Sollaku, bashkëshorten e ish kryeprokurorit Sollaku

Vetingu largon përfundimisht nga sistemi i drejtësisë gjyqtaren Zeqine Sollaku, bashkëshorten e ish kryeprokurorit Sollaku