Elbasan, Blushi përshkon në këmbë
rrugët e qytetit, takim me qytetarët

Elbasan, Blushi përshkon në këmbë<br />rrugët e qytetit, takim me qytetarët
Kryetari i LIBRA-s, Ben Blushi, ka vijuar fushatën elektorale në qytetin e Elbasanit.

Blushi ka përshkuar në këmbë rrugët kryesore të qytetit i shoqëruar nga simpatizantë të partisë tij, teksa ka bashkëbiseduar me qytetarët. 

Qytetarët i janë ankuar Blushit për papunësinë dhe kushtet e vështira ekonomike.

Ndërkohë, gjatë bisedave me studentë të Universitetit të Elbasanit, ai iu shpjegoi atyre premtimin e LIBRES për uljen e tarifave studentore. 

Redaksia Online
l.q/Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Pse po tërhiqen kandidatët e Partisë Demokratike?×

Lajmi i fundit

Kontrolli në vilën e bashkëjtueses, Apeli i GJKKO rrëzon ankimin e Arben Ahmetajt

Kontrolli në vilën e bashkëjtueses, Apeli i GJKKO rrëzon ankimin e Arben Ahmetajt