Elbasan/ Dhunonte bashkëshorten, e pajisur dhe me urdhër mbrojtje, arrestohet 34-vjeçari

Elbasan/ Dhunonte bashkëshorten, e pajisur dhe me urdhër mbrojtje, arrestohet 34-vjeçari

Foto ilustruese

Një 34-vjeçar me iniciale I.D, banues në lagjen "Dyli Haxhire" në Elbasan ka rënë në prangat e Policisë pasi ushtronte dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij, e cila ishte e pajisur dhe me urdhër-mbrojtje.

Ndaj 34-vjeçarit rëndojnë veprat penale "Dhuna në familje" dhe "Veprime në kundërshtim me vendimin e gjykatës".

"Specialistët e Hetimit të Krimit të Komisariatit të Policisë Elbasan arrestuan në flagrancë shtetasin I. D., 34 vjeç, banues në lagjen "Dyli Haxhire", Elbasan, për veprat penale "Dhuna në familje" dhe "Veprime në kundërshtim me vendimin e gjykatës", pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij, shtetases A. D., e cila është e pajisur me urdhër mbrojtjeje", njofton Policia.

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Vizita që do t'i kushtojë shtrenjtë, Aubameyang drejt largimit nga Chelsea pasi festoi fitoren e Barcelonës në 'El classico'

Vizita që do t'i kushtojë shtrenjtë, Aubameyang drejt largimit nga Chelsea pasi festoi fitoren e Barcelonës në 'El classico'