Elbasan, fugoni i mallrave del nga rruga përfundon në përrua, plagoset drejtuesi (VIDEO)

Një fugon mallrash ka dalë nga rruga duke përfunduar në një përrua.  Aksidenti ka ndodhur në aksin rrugor Elbasan-Librazhd në zonën e quajtur Mirakë.

Fugoni me targa AA079NY ka dalë disa metra nga rruga duke përfunduar në një përrua.  Nga aksidenti ka mbetur i plagosur drejtuesi i fugonit.

Shkak i aksidentit  mendohet të ketë qenë lagështia në rrugë.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve që çuan në rrëzimin e fugonit në përrua.

I.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të ketë ndryshime në qeveri?

Komento

Komente

  • Staplerfahrer: 30/05/2020 21:58

    Keshtu esht Kur e bo kualidimin me mik............

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Katër foto të dixhitalizuara të Ismail Qemalit ekspozohen në COD