Elbasan/ Furgoni del nga rruga përfundon në kanal, plagoset pasagjeri

Furgoni i aksidentuar

Drejtuesi i një furgoni i linjës Elbasan-Fshati Dopaj ka humbur kontrollin dhe ka dalë jashtë rrugës. Ka qenë një pemë e cila ka penguar furgonin të përfundonte në kanal që mund të shkaktonte një tragjedi.

Në furgon ndodhej vetëm drejtuesi i mjetit 68 vjeç dhe një pasagjer, i cili ka mbetur u plagosur me disa plagë në fytyrë dhe jashtë rreziku për jetën.

Ky furgon transportonte edhe nxënës shkolle që fatmirësisht sapo kishin zbritur në fshat.

I.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    40 subjekte zgjedhore, 35 parti politike dhe 5 kandidatë të pavarur regjistrohen në KQZ për zgjedhjet e 25 Prillit! Mendoni se është një numër:

Komento


×

Lajmi i fundit

John

U dëmtuan nga tërmeti, lista me 28 pallatet që do të shemben në Tiranë