Elbasan/ Grabitësit shqyejnë derën e supermarketit pas mesnate, marrin xhiron ditore për dy minuta (VIDEO)

Rreth orës 01:20 pas mesnate, dy autorë të maskuar kanë hapur me forcë derën e një supermarketi në Elbasan.

Ata kanë arritur të marrin nga kasaforta rreth 200 mijë lekë të reja, të cilat ishin grumbulluar nga xhiroja ditore e supermarketit.

Në kamerat e sigurisë duken dy persona, njëri prej të cilëve me kapele dhe tjetri me kapuç, të cilët hapin me forcë derën e supermarketit, dhe për afro dy minuta kryejnë vjedhjen dhe largohen njëri pas tjetrit.

Policia ka marrë në shqyrtim pamjet e sigurisë dhe po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

/b.ha./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A duhet të kthehet dënimi me vdekje në Shqipëri?

Komento

Komente

 • Birisha: 17/05/2019 16:31

  Trimat e Baces

  Përgjigju
 • Fredi: 17/05/2019 13:21

  Fshatarë bajga!

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Përplasen dy makina në autostradën Fushë Krujë - Milot, plagoset drejtuesi i një prej mjeteve