Elbasan/ Makina përplas biçikletën, plagoset drejtuesi

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e së hënës në unazën jugore të Elbasanit në vendin e quajtur Kryqëzimi i Cërrikut.

Një automjet ka përplasur një biçikletë ku si pasojë ka mbetur i lënduar. Drejtuesi i saj i cili është dërguar në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Policia ndodhet në vendngjarje për të zbuluar rrethanat e aksidentit.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    EURO 2024/ Fillojnë ndeshjet e fundit, a mendoni se Shqipëria kalon grupin?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ UEFA ul Hysajn në stol, Spanja rotacion kundër Shqipërisë! Kuqezinjtë për historinë në Gjermani, ja kombinimet e kalimit të grupit

Euro 2024/ UEFA ul Hysajn në stol, Spanja rotacion kundër Shqipërisë! Kuqezinjtë për historinë në Gjermani, ja kombinimet e kalimit të grupit