Elbasan/ Në pranga pronari i firmës së mermerit ku humbi jetën 42-vjeçari, policia fsheh arrestin (EMRI)

Foto ilustruese

ELBASAN-Policia e Shtetit ka arrestuar pronarin e firmës së mermerit ku punonte 42-vjecari, Lulzim Vrapi që humbi jetën disa ditë më parë. (Lexo këtu).

Në pranga ka rënë Bledar Skënderi, 37 vjec, pronari i firmës. Report Tv ka mësuar se ai është arrestuar nga Policia e Shtetit, por ndërkohë që nuk ka asnjë informacion zyrtar apo komunikim për arrestimin e tij, 

Lulzim Vrapi, baba i katër fëmijëve humbi jetën disa ditë më parë teksa po punonte në firmën e mermerit në fshatin Papër. Atë e zunë poshtë pllakat duke i marrë jetën. Burime bëjnë me dije se Vrapi ka punuar në të zezë në firmën e Skënderit. 

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Varianti i ri Omicron dhe dimri, a duhen ashpërsuar masat anti-Covid?×

Lajmi i fundit

John

Furgoni përplaset me 'Benz'-in dhe përmbyset në aksin Korçë-Pogradec! Plagosen 5 pasagjerët dhe drejtuesi i automjetit (VIDEO)