Elbasan, plagos me thikë
një 41 vjecar ,arrestohet

Policia e Elbansanit ka vënë në pranga një person pasi ka goditur me thikë një 41 vjecar, i cili ndodhet në spitalin ushtarak në gjendje të rëndë.

Sipas bluve mësohet se ngjarja ka ndodhur për motive të dobëta.

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

'Poker' në transfertë, Barcelona shkëlqen dhe ruan distancën nga Real Madridi (GOLAT)