Elbasan/ Trafik kilometrik drejt Bradasheshit, shkak kthimi i qytetarëve nga Pogradeci dhe Korça (VIDEO)

Elbasan - Një trafik kilometrik është krijuar drejt Bradasheshit për të vijuar më pas drejt Tiranës, Peqinit Rrogozhinës.

Shkak është bërë numri i lartë i qytetarëve të cilët kanë zgjedhur të kalojnë fundjavën në zonat e Elbasanit, Pogradecit dhe Korçës.

Policia Rrugore ndodhet në terren për manaxhimin e situatës.

 

K.M/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Basha akuzon se ka aleancë PS-Rithemelimi kundër SPAK, e besoni?×

Lajmi i fundit

Sulmi i Iranit drejt Izraelit, OKB mbledhje urgjente sot në mbrëmje

Sulmi i Iranit drejt Izraelit, OKB mbledhje urgjente sot në mbrëmje