Elbasan/ U vra me një plumb në kokë, si ndodhi ekzekutimi i 71-vjeçarit

Po si ndodhi ekzekutimi? Sipas gazetarit Elton Qyno tha në emisionin "Repolitix" forcat RENEA shpërthyen derën e  banesës së tij, 71-vjeçari ka qëlluar në drejtim të tyre, ku efektivët shpëtuan falë mbrojtëses metalike që kishin, në të cilën u panë se ishte qëlluar 8 herë.

Më pas për t'i shpëtuar atyre Lefteri vrapoi për nga dhoma tjetër dhe doli në dritare, nga ku mori një plumb në kokë me snajper.

Mburoja që mbrojti policët nga të shtenat me plumba të 71-vjeçarit


Lajmi kryesor:

U vra me një plumb në kokë, FOTO nga arsenali i Lefter Zhidrus brenda shtëpisë! Pamjet e kallashnikovit pranë trupit, çantë me fitil ndezës, dyshohet se do kryente shpërthim të fuqishëm


I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    'Kush prek votën t'i pritet dora' , a e mbështesni propozimin e Presidentit Meta?×

Lajmi i fundit

John

Dashuria 'zhvesh' Ramën nga kostumi i kryeministrit! Publikon foto duke puthur në buzë Lindën: 10 vjet bashkë