Elbasan, zjarr në këmbanoren e kishës, shkak një shkëndijë elektrike

Një zjarr ka rënë në këmbanoren e kishës Shën Thanasi në Elbasan gjatë orëve të natës. Zjarri është shkaktuar nga një shkëndijë elektrike, ndërsa ka qenë një banor i lagjes 5 maji që e ka parë dhe ka lajmëruar zjarrfikësen.

Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur zjarrfikësja për të shuar zjarrin.

I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ngjarja e Kavajës, sipas jush si do të jenë ditët e fundit të fushatës elektorale?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Balluku: Aeroporti i Vlorës kushton 104 mln euro , punimet nisin brenda 14 muajsh