Elbasan/ Zjarri përfshin tokën në lagjen ’28 nëntori’, ndërhyjnë zjarrfikëset (VIDEO)

Elbasan – Një zjarr ka përfshirë një sipërfaqe toke në lagjen ’28 nëntori”.  

Zjarri i madh ka alarmuar banorët e zonës dhe kanë njoftuar zjarrfikset, të cilët kanë shkuar në vendin e ngjarjes për të shuar flakët.

Ende nuk dihet nëse zjarri ka qenë i qëllimshëm apo jo.

Policia ka mbarritur në vendngjarje për gjetjen e shkakut të zjarrit. 

Lajmi në përditësim...

 

K.M/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Basha akuzon se ka aleancë PS-Rithemelimi kundër SPAK, e besoni?×

Lajmi i fundit

Sulmi i Iranit drejt Izraelit, OKB mbledhje urgjente sot në mbrëmje

Sulmi i Iranit drejt Izraelit, OKB mbledhje urgjente sot në mbrëmje