Eliminoi ‘demonin e krisur’ në Mal të Zi që vrau 10 persona! Kush është fqinji hero që ekzekutoi autorin e masakrës (FOTO)

Eliminoi ‘demonin e krisur’ në Mal të Zi që vrau 10 persona! Kush është fqinji hero që ekzekutoi autorin e masakrës (FOTO)

Autori që vrau 10 persona dhe fqinji që qëlloi mbi të

1660377304_Screenshot9.jpg

Personi që shihni në foto është Nenad Neno Kaluđerović, qytetari hero në Mal të Zi i cili eliminoi ‘demonin kaotik’ Vuk Boriloviq që vrau 10 persona dhe plagosi 6 prej tyre.

Boriloviq, qëlloi pa ‘iu dridhur qerpiku’ 10 persona pas një konflikti për qiranë e banesës. Imazhe të shumta të Nenad Neno Kaludervoic po qarkullojnë në rrjete sociale pasi pretendohet, sipas mediave malazeze, se ky i fundit ‘pastroi rrugët nga demoni’. Ende nuk dihet nëse Kaludervoic është kapur nga autoritetet për të dhënë dëshminë e tij mbi këtë ngjarje të rëndë, ndërsa mësohet se ky i fundit ka qenë një ndër fqinjët e tij dhe ka reaguar menjëherë duke e vrarë sapo ka parë që 34-vjeçari doli jashtë kontrollit duke vrarë një familje të tërë dhe çfarë t’i dilte përpara.


Lajmi kryesor:

Qeveria malazeze shpall 3 ditë zie! Tragjedia me 10 viktima pas konfliktit për qiranë, telefonata e fundit e autorit: Të vrava familjen


G.MO/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Në Shqipëri do të prodhohen municione për Ukrainën, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Deputeti i PS dhe një tjetër te ‘Trauma’, Report Tv zbardh emrat e 7 të plagosurve nga shpërthimi i fortë në Lushnjë

Deputeti i PS dhe një tjetër te ‘Trauma’, Report Tv zbardh emrat e 7 të plagosurve nga shpërthimi i fortë në Lushnjë