Eminem më i populluari në Facebook

Eminem më i populluari në Facebook
Portali "Huffington Post" publikoi një listë prej dhjetë fytyrave të të famshmëve, të cilët kanë më shumë "Like" në rrjetin social Facebook. Gjykuar për nga numri i adhuruesve në komunitetin virtual, ylli më i popullarizuar aktualisht është reperi amerikan Eminem. Gjatë hartimit të listës janë marrë parasysh vetëm pop ikonat, ndërsa janë shmangur karakteret nga filmat e animuar, markat, kompani dhe të ngjashme si këto. Më shumë "Like" në kohën e publikimit të listës, ka pasur reperi amerikan, Eminem, 54,644,112. Në vendin e dytë u rendit bukuroshja nga Barbadosi, Rihanna me 53,402,379. Ndërsa në top treshe hyri edhe e çuditshmja, Lady GaGa me 49,225,680 të "Like".

SU/ Shqiptarja. com

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

FOTOGALERIA/ Ndërtimet fortifikuese në ‘Ishullin e Sazanit’ në vitet 1915-1921 me qëllim kontrollin e ‘Ngushticës së Otrantos’

FOTOGALERIA/ Ndërtimet fortifikuese në ‘Ishullin e Sazanit’ në vitet 1915-1921 me qëllim kontrollin e ‘Ngushticës së Otrantos’