Emocione të bukura këtë të premte në dashuri... horoskopi për ditën e sotme

Emocione të bukura këtë të premte në dashuri... horoskopi për ditën e sotme

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Në dashuri do të ketë një histori që nuk ju bind më, dhe ju, nuk do të hezitoni t’i jepni fund lidhjes. Nga ana tjetër në punë ka një erë risie, favorizohen kontaktet me qytete të tjera.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Emocione të bukura këtë të premte në dashuri, në sajë të Hënës në shenjë, ndaj mos u mbyllni në shtëpi. Në punë, po ashtu, nëse duhet të bëni propozime, mos hezitoni, momenti është i favorshëm.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Në dashuri, nëse ka pasur vështirësi në të kaluarën, tani është koha për të kthyer kokën dhe për të ecur përpara. Nga ana tjetër në punë ka mundësi që të priten degë të kalbura dhe t’i hapet rruga bashkëpunimeve të reja e të favorshme.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Lidhjet e preferuara janë ato me Demin dhe Virgjëreshën, Hëna është në shenjë. Në punë, megjithatë, mos bëni zgjedhje të rrezikshme, do të ishte më mirë të merrni mendimin e një eksperti.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Në dashuri mund të ketë disa tensione të vogla, përpiquni të mos ushqeni polemika të kota dhe nga ana tjetër gjeni kohë për veten tuaj. Në punë, megjithatë, mund të ketë ngadalësime, por gjithsesi mos e humbni durimin.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Situatë interesante për ndjenjat, ndaj nëse jeni vetëm shikoni përreth dhe mos u mbyllni në shtëpi. Nga ana tjetër në punë ka pak axhitim, përpiquni të mos e merrni çdo gjë majë më majë.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Në dashuri, fundjava premton gjëra të mira, emocione premtuese po vijnë. Nga ana tjetër, në punë, nëse kohët e fundit ka pasur dyshime, ka ardhur koha t’i sqaroni.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Hëna e kundërt na këshillon të jemi të kujdesshëm dhe të mos ushqejmë diskutime sterile. Edhe në punë ka fërkime të vogla, mirë do jetë të uleni dhe të bëni një bilanc të situatës.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Në dashuri, pasditja është më e mirë se mëngjesi. Yje që janë të rëndësishëm për ndjenjat, ju këshillojnë të shikoni vetëm përreth. Në punë, nga ana tjetër, mos veproni në mënyrë impulsive dhe mos u kushtoni vëmendje atyre që nuk e meritojnë.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Në dashuri, nëse keni një marrëdhënie solide, lidhja nuk është në diskutim, megjithatë ka çështje ekonomike për t’u zgjidhur. Nga ana tjetër, në punë, nëse nuk i keni idetë e qarta, është më mirë të shmangni ndryshimet me rrezik.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Në dashuri përpiquni të largoni mendimet negative, më mirë organizoni diçka të bukur me partnerin tuaj. Ndërsa në punë vijnë ndryshime që do t’ju ​​duhet të mësoni t’i menaxhoni.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Në dashuri, dy ditët e ardhshme janë vërtet interesante, nëse keni diçka për t’i thënë partnerit tuaj, mos e shtyni. Në punë, megjithatë, dita është e mbushur me angazhime, nëse doni të arrini rezultate duhet të bëni që zëri juaj të dëgjohet.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A po menaxhohet si duhet situata me zjarret në vend?×

Lajmi i fundit

Meta-Ramës: Unë jam Ilir Rexhep Metaj, se kam ndryshuar asnjëherë

Meta-Ramës: Unë jam Ilir Rexhep Metaj, se kam ndryshuar asnjëherë