POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Emocionuese! Babai i vdekur sapo i tregoi gjininë e bebit kësaj gruaje (Video)

Gruaja e videos virale, Jennifer

Muajt e shtatzënisë janë periudha më e ndjeshme dhe më e ëmbël gjatë jetës së një gruaje. Çdo moment ajo e përjeton në një mënyrë të veçantë, dhe sidomos kur mëson gjininë e bebit.

Jenniferi e mori vesh në mënyrën më surprizuese të mundshme. I shoqi i përgatiti një surprizë, ku bashkoi në një regjistrim, zërin e babait të saj të vdekur. Videoja u bë virale dhe e postoi vajza e madhe e gruas shtatzënë.

 “Kjo ishte mënyra më e veçantë që mendova për të të thënë gjininë e fëmijës tonë. S’do ta bëja pa një ndihmë të vogël,”- dëgjohet të thotë i shoqi më pas vazhdon regjistrimi i sajuar,- “Çkemi Jenny, jam unë babai yt, është një vajzë.” Menjëherë Jenny ka shpërthyer në lot!

fl.mi./Shqiptarja.com
Komento