Eneida Tarifa njësoj me vogëlushen e saj, si dy Helena Shqiptare

Eneida Tarifa njësoj me vogëlushen e saj, si dy Helena Shqiptare

Eneida me vajzën e saj Aria

Këngetarja dhe moderatorja e njohur Eneda Tarifa po shijon akoma pushimet verore dhe pjesë e tyre është edhe vogëlushja e saj, Aria.

Eneda ka publikuar një foto, ku shfaqet e veshur “Matchy-matchy” me vogëlushen.

Me foton Eneida tregon se ato janë gjithmonë bashkë dhe pjesë e trendeve më të fundit ku mami dhe vajza vishen njësoj.  

Aria është vajza e vetme e Enedes dhe Erion Zaloshnjës, e cila erdhi në jetë në vitin 2013. Ajo është kthyer në një shoqe të ngushtë me këngëtaren.

Eneida me vajzën e saj Aria

2/3
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Riorganizimi i PD, a duhet të zhvillohet menjëherë gara për kryetarin e ri?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ U paraqit sot në SPAK, Silva Bino ‘e bezdisur’ nga gazetarët: A jeni në vete ore? U thirra për punë tjetër

VIDEO/ U paraqit sot në SPAK, Silva Bino ‘e bezdisur’ nga gazetarët: A jeni në vete ore? U thirra për punë tjetër