Era Istrefi “E Dehur” për muzikë

Era Istrefi “E Dehur” për muzikë
Këngëtarja Era Istrefi pritet të publikojë këngën e saj më të re, e cila do të vij me titullin “E Dehur”.

Era, e cila është motra e këngëtares së njohur Nora Istrefi ka vendosur ti rikthehet sërish muzikës pas suksesit që ka patur me këngët “A po don” dhe hitit “Mani për Money”.

era istrefi

Redaksia Online
(xh.k/shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    Lista e PS për 14 Majin me 44 rikandidime e 17 emra të rinj, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Iu sekuestruan 223 kartëmonedha dhe 585 monedha koleksioni të padeklaruara, vihet nën hetim 57-vjeçari

Iu sekuestruan 223 kartëmonedha dhe 585 monedha koleksioni të padeklaruara, vihet nën hetim 57-vjeçari