Ermal Meta do të bëhet baba për herë të parë

Ermal Meta do të bëhet baba për herë të parë

Ermal Meta dhe Chiara Struda

Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Ermal Meta së shpejti do të bëhet baba për herë të parë.

Lajmin e ëmbël Ermali e ka ndarë me ndjekësit e tij në Instagram, duke postuar një pulovër të bardhë.

”Kjo do të jetë pulovra jote e parë. Po të presim. Mos u nxito, por mos u vono shumë pasi ne nuk mund të bëjmë pa ty tani. Të presim pasuri e vogël, na sill verën. Mami dhe babi yt”, shkruan ai.

Ermali është në një lidhje me italianen Chiara Sturda, që prej 4 vitesh.

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Yjet e muzikës botërore, vajzat e grupit ‘ABBA’ shijojnë pushimet në Sarandë

Yjet e muzikës botërore, vajzat e grupit ‘ABBA’ shijojnë pushimet në Sarandë