Është një ditë që nis në mënyrë konfuze... horoskopi për ditën e sotme

Është një ditë që nis në mënyrë konfuze... horoskopi për ditën e sotme

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Zemrat e vetmuara do të jenë në gjendje të bëjnë njohje të shkëlqyera, por duhet të prisni për në fundjavë. Kujdes mos e teproni në punë, pa shumë zhurmë.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Emocionet janë në një gjendje përgjumjeje, por mos u dorëzoni. Puna do të bëhet më intensive, por kjo do të ndodhë pak para pushimeve tuaja verore, më konkretisht para gushtit.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Dashuri, dashuri gjithmonë dashuri, kjo është ajo që ju nevojitet, ndaj merrni dhe jepni dashuri. Puna do ju japë më shumë kënaqësi. Pritet të ndodhë në fund të muajit.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Një e enjte disi e lodhshme, përpiquni të rikuperoni ditën tuaj në orët në vijim. Në këtë periudhë, shumë shpenzime keni për aktivitetet tuaja. Bëjini sytë katër.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Nëse jeni zemra të vetmuara, mund të përballoni të bëni atë që dëshironi. Shmangni me kujdes njerëzit e paqartë në punë.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Ende një ditë interesante përsa i përket ndjenjave. Shumë njerëz janë duke përgatitur projekte të reja, bëjeni edhe ju.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Këtë të enjte mos e teproni shumë. Do keni gjendje plogështie në mëngjes, por do të rikuperoheni në mbrëmje. Aktualisht është koha për të mos u zënë me dikë dhe për të shmangur polemikat në punë.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Kushdo që përjeton një tension emocional, do të duhet të përpiqet ta kapërcejë atë. Më mirë të shmangni konfliktet në punë gjatë kësaj të enjteje.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Mëngjesi i kësaj të enjteje pritet të jetë më i mirë se pasditja, por në përgjithësi do të jetë një ditë pozitive. Nëse ka kontraste, mos u dekurajoni.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Është një ditë që nis në mënyrë konfuze kjo e enjte por pasdite do të përmirësohet. Në punë dallohen projekte të reja në horizont, por mos e teproni në entuziazëm.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Disa lajme për ndjenjat mund të shfaqen gjatë ditës. Ka hapësirë edhe ​​në punë edhe për projekte të reja.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Kushtojini vëmendje raporteve në çift, në këto ditë të fundit të qershorit do të jeni shumë të vëmendshëm ndaj detajeve. Koha pozitive për të bërë një propozim në punë.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Pritet konferenca e parë ndërqeveritare, mendoni se Shqipëria bëhet anëtare e BE në një kohë të shkurtër?×

Lajmi i fundit

John

Pas 5 vitesh mungesë Adele ngjitet përsëri në skenë! Tregon emocionet e rikthimit