'Fakt' se mosha është vetëm një numër, 65 vjeçarja mahnit me format

Të gjithë, në çdo moshë, duan të jetojnë një jetë të shëndetshme dhe të bukur, por disa njerëz ia dalin mbanë aq mirë, saqë mund të nxisin të tjerët. Yazemeenah Rossi iu zbardhën flokët që në moshën në 11 vjeçe, por kjo nuk e ndaloi atë të bëhej modele.

Tani ajo është 65 vjeç dhe ka një pamje për t'u patur zili. Ajo thotë se mosha është vetëm një numër dhe vetëm zëri ynë i brendshëm duhet të diktojë se çfarë të bëjmë dhe si të dukemi.

1/6
J.SH./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ngjarjet në Fier e Fushë Krujë, a jeni të shqetësuar nga situata e rendit dhe sigurisë publike?

Komento

Komente

  • Arbëri: 04/09/2021 17:40

    Kjo duket si një 85 vjeqare …!!!

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Agjencia e Mbikëqyrjes Policore, LSI: Tentativa e radhës e Ramës për të kontrolluar dhe kapur Policinë e Shtetit