Familja Çapja mohon atentatin: Ardiani u rrëzua duke punuar në shtëpi

Familja Çapja mohon atentatin me armë zjarri. Ata pretendojnë se Ardian Çapja është rrëzuar dhe lënduar duke punuar në banesën e tij dhe se nuk i kanë bërë atentat. Por hetimet po bëhen për atentat. Makina e djegur në Fushë Mbret e përforcon akoma më shumë këtë fakt.


Lajmi kryesor:

Qëllohet me snajper ushtarak Ardian Çapja, plumbi e kapi pranë zemrës, i shpëton atentatit të tretë, autorët djegin makinën, shpërthejnë fishekët, lëndohet zjarrfikësi (Dinamika+pamjet)


/b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Vaksinim administratës e punonjësve të qendrave tregtare deri më 31 dhjetor dhe dozë e tretë për mbi 18-vjeçarët! Jeni dakord me vendimet e Komitetit?×

Lajmi i fundit

John

Ballkani në rrezik, Britania emëron të dërguar special