Familja kërkon më shumë vëmendje... horoskopi për sot

Familja kërkon më shumë vëmendje... horoskopi për sot

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Ndjenjat gjenden sërish në periudhë më të mirë, veçanërisht në ditët në vijim. Në aspektin profesional, ditë e ngarkuar në punë.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Dashuria është duke u shoqëruar me sinjale përmirësimi, në sajë të Hënës që gjendet në tranzit javët e fundit. Kujdes nga fitimet e lehta.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Zemra është e mbingarkuar, kushtojini vëmendje takimeve të radhës. Nga ana tjetër po përmirësoni situatën tuaj të punës. Vazhdoni kështu!

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Familja kërkon më shumë vëmendje, veçanërisht në fundjavë, ndaj nga e shtuna mbajeni mend. Dhimbje koke në pjesën e punës, telashe janë rrugës.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Romantikët janë të fituar, sepse askush nuk mund t’ju ndalë. Puna është në përmirësim e sipër mundësitë janë dhe më të mëdha për personat e vetëpunësuar.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Ditë të vështira dhe ndjenja të turbullta, por mos u dekurajoni. Në punë priten disa debate me kolegët.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Planetët nuk janë në anën tuaj dhe dashuria duket e largët, po aq sa është duke ardhur me hapin e breshkës. Por në anën tjetër ka lajme të mira sepse puna po lulëzon.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Ndjenja të vrullshme, edhe pse vera nuk ka hyrë akoma. Puna po ju konsumon, mos e teproni.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Netët pa gjumë flasin gjuhën e dashurisë dhe takime interesante po vijnë në ditët në vijim. Jeni me ritme të ngadalta, por është normale, sepse Jupiteri nuk është më me ju.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Pranvera ju bën të ndiheni të lodhur, por dini të dhuroni dashuri, partneri/ja juaj e di mirë. Mundësi pune në fundjavë.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

E keni fshirë dashurinë nga axhenda, as që doni t’ia dini për të e ndërkohë, puna është bërë e gjithë bota juaj.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Keni të drejtë të ëndërroni, por herë pas here është gjithashtu mirë të mbani këmbët në tokë. Në punë, kënaqësia është e dukshme.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A ka politika frikë nga SPAK-u?×

Lajmi i fundit

FOTO/ Hapet gropë në mes të aksit rrugor Lezhë-Milot

FOTO/ Hapet gropë në mes të aksit rrugor Lezhë-Milot