Fat në dashuri për beqarët, lekë dhe surpriza/ Zbuloni parashikimin e horoskopit për sot

DASHI 21 mars - 20 prill
Te dashuruarit do kalojnë një dite shume te mire sot dhe do harrojnë te gjitha problemet qe kane pasur me pare. Beqaret nga ana tjetër do jene me sharmante dhe do arrijnë te gjejnë personin qe e kane ëndërruar aq shume. Për ta do filloje një tjetër etape. Financat do arrini t’i menaxhoni me se miri dhe situata do jete e mire. Do jeni edhe me largpamës.

DEMI 21 prill - 21 maj
Jeta sentimentale do jete prioritet për ju gjate kësaj dite. Do i përkushtoheni me mish e me shpirt partnerit dhe marrëdhënia me te do mbetet e mire. Beqaret do tërheqin pas vetes shume persona dhe deri ne mbrëmje do mendohen e do përzgjedhin te duhurit. Sektori i financave do jete goxha me i mire. Tashme mund te bëni edhe investimet e mëdha qe keni menduar.

BINJAKET 22 maj - 21 qershor
Jeta sentimentale e ju te dashuruarve do jete goxha e mire. Shpesh do ju duket sikur jeni ne një ëndërr sepse emocionet do jene te pashtershme. Beqaret duhet te ndjekin instinktin e tyre dhe te bëjnë atë qe do iu thotë zemra. Kane për ta pare se sa mire do iu ecin gjerat. Ne planin financiar Merkuri mund te sjelle disa vështirësi te vogla. Beni shume kujdes me çdo hap.

GAFORRJA 22 qershor - 22 korrik
Marrëdhënia me personin me te cilin kaloni jetën do jete shume e mire. Nuk do debatoni për asgjë, përkundrazi do dashuroheni si do ta ndjeni dhe do i përgatisni surpriza njeri-tjetrit. Beqaret do bien ne dashuri me te parin qe do iu dale para dhe nuk do mendohen gjate për te hedhur hapa. Me shpenzimet mundohuni te jeni sa me te kujdesshëm qe te mundeni.

LUANI 23 korrik - 22 gusht
Dite shume e animuar dhe e mbushur me emocion ka për te qene kjo e sotmja për te dashuruarit. Nuk do ua vini me veshin atyre qe do iu thonë te tjerët dhe do mendoni vetëm për tu ndjere mire me partnerin. Beqaret do jene paksa te hallakatur dhe nuk do e gjejnë dashurinë e madhe. Buxheti nuk do jete i keq, megjithatë nuk është ende momenti për te kryer investimet e mëdha.

VIRGJERESHA 23 gusht - 23 shtator
Marrëdhënia juaj me partnerin ka për te qene shume e mire sot, megjithatë nuk duhet ta teproni me disa gjera. Mos kërkoni te parealizueshmen sepse do mërziteni vete dhe do lëndoni edhe partnerin. Beqaret me ne fund do vendosin ta afrojnë personin qe po i josh prej kohesh. Ne planin financiar nuk duhet te ndërmerrni asnjë lloj rreziku pa qene te bindur se si mund te jete rezultati.

PESHORJA 24 shtator - 23 tetor
Për pjesën me te madhe te çifteve do jete një dite e këndshme edhe pse pa shume emocione te forta. Kënaquni me aq njëherë për njëherë dhe bëhuni pak me te duruar. Beqaret nuk duhet t'iu besojnë shume premtimeve qe do iu bëhen sepse do zhgënjehen e do mërziten shume shpejt. Ne planin financiar gjithçka do ece për mrekulli. Do i bëni shpenzimet me plane dhe nuk do keni aspak te papritura te pakëndshme.

AKREPI 24 tetor - 22 nëntor
Nëse lidhja juaj me partnerit ka qene e mire kohet e fundit, edhe sot gjerat do vazhdojnë te ecin njësoj. Nuk do keni asgjë për çfarë te ankoheni sepse i dashuri i zemrës do jete atje për t'ua plotësuar çdo dëshirë. Beqaret nuk do preferojnë te fillojnë angazhime serioze edhe pse ne fakt mundësitë do i kenë. Buxheti do jete i mire dhe mund te programoni edhe një investim me te madh.

SHIGJETARI 23 nëntor - 21 dhjetor
Jeta juaj ne çift nuk do jete plotësisht e qete sot. Nuk do mungojnë here pas here mosmarrëveshjet e vogla, por gjithçka do ketë një kufi. Beqaret do fillojnë lidhje harmonike dhe shume te këndshme. Mbrëmja ka për te qene akoma me e bukur. Ne planin financiar bëni kujdes me çdo shpenzim pasi gjendja nuk do jete shume e kënaqshme.

BRICJAPI 22 dhjetor - 20 janar
Nëse i shtoni dozat e imagjinatës gjate gjithë kësaj dite, marrëdhënia me partnerin ka për te qene goxha e mire. Do hiqni dore edhe nga paragjykimet dhe do e lini veten plotësisht te lire. Beqaret nuk duhet ta ndrydhin veten sepse do humbasin mundësi te shkëlqyera. Me financat do jeni tejet te matur dhe largpamës. Do mendoni me tepër për te ardhmen dhe do i merrni shume shpejt përfitimet nga kjo sjellje.

UJORI 21 janar - 19 shkurt
Sot do ndiheni te pasigurte për te vazhduar me tej ju te dashuruarit dhe mund te qëndroni disi larg partnerit. E mira është te flisni hapur me te dhe te gjeni zgjidhjen me te mire. Beqaret disa do
mbajnë te njëjtin status e disa do i rikthehen një dashurie te vjetër. Me financat do jeni shume te pakujdesshëm dhe situata mund te marre tatëpjetën. Ne këtë sektor asgjë nuk do ece si duhet.

PESHQIT 20 shkurt - 20 mars
Do jeni shume te dashur e shume te sjellshëm me partnerin tuaj gjate kësaj dite kështu qe marrëdhënia juaj me te ka për te qene e mrekullueshme. Beqaret do jene shume te kujdesshëm dhe nuk do binden lehtësisht nga fjalët e dikujt. Kjo do jete arsyeja pse ata do vazhdojnë te mbeten vetëm edhe sot. Ne planin financiar duhet patjetër te merrni masa drakonike ne mënyrë qe te mos keni probleme.

d.ba./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Nga e hëna duhet leje për të dalë nga shtëpia, a është ky një vendim i duhur i qeverisë?

Komento