Festë e ‘çmendur’ me kanabis dhe kokainë në Shkodër, në pranga i riu, nis hetimi edhe për dy të tjerë

Festë e ‘çmendur’ me kanabis dhe kokainë në Shkodër, në pranga i riu, nis hetimi edhe për dy të tjerë

Foto ilustruese

SHKODËR- Një festë e “çmendur” në fshatin Zus ku po shpërndahej kokainë dhe kanabis është zbuluar nga policia e Shkodrës.

Nga kjo festë është vënë në pranga një 19-vjeçar A.G banues në Shkodër, ndërsa ka nisur hetimi edhe për një 24-vjeçar S.H dhe një 27-vjeçar F.B, banues në Tiranë,

Si rezultat, u sekuestruan në cilësinë e provës materiale dhjetëra doza kanabis dhe një sasi e vogël kokainë.

Materialet iu referuan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Shkodër, për veprime të mëtejshme.

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Reforma territoriale, mendoni se ndarja aktuale në 61 bashki është në rregull?×

Lajmi i fundit

I shtrirë në tokë dhe me duart pas shpinës, momenti i arrestimit të një prej autorëve të Masakrës së Çolës, Ani Begajt

I shtrirë në tokë dhe me duart pas shpinës, momenti i arrestimit të një prej autorëve të Masakrës së Çolës, Ani Begajt