Festë kuqezi në Rekjeavik, Seferi kalon Shqipërinë në avantazh kundër Islandës (VIDEO)

 

30’-Shqipëria ka kaluar në avantazh kundër Islandës. Pas një këmbëngulje të gjatë kuqezinjtë gjetën rrugën e rrjetës me Taulant Seferin, duke i dërguar shifrat në 0-1.


Lajmi kryesor:

Kombëtarja e nis me barazim në Ligën e Kombeve, goli i Seferit nuk mjafton! Pika e parë në Islandë për kuqezinjtë


Ne.k./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

Vidhte llogaritë e facebook të shqiptarëve në Kosovë dhe u mashtronte familjarët, lihet në burg Liridon Peka

Vidhte llogaritë e facebook të shqiptarëve në Kosovë dhe u mashtronte familjarët, lihet në burg Liridon Peka