Festimet e 8 Marsit, përfshihet nga flakët taverna në Sarandë! U rrezikuan banesat (VIDEO)

Një tavernë në Sarandë ka marrë flakë pas mesnatës, rreth orës 03:00 pas festimeve të 8 Marsit. Zjarri është vënë re në orën 3 të mëngjesit dhe menjëherë janë njoftuar zjarrfikëset, të cilët kanë izoluar zjarrin i cili rrezikonte të përhapej edhe në ambientet e banimit të godinës dhe më pas fikjen e zjarrit.

Policia bën me dije se zjarri dyshohet se është shkaktuar si pasojë e një shkëndije elektrike në aspirator dhe si pasojë e përhapjes së flakëve është djegur pjesërisht pjesa e jashtme e lokalit në pronësi të shtetasit M. B", njofton policia.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që Kosova të pranojë propozimin e Ramës për Asociacionin?×

Lajmi i fundit

'Rikthim në shtëpi', Vllaznia prezanton afrimin e parë në merkato

'Rikthim në shtëpi', Vllaznia prezanton afrimin e parë në merkato