Fier/ Aksident në zonën e ish-parkut të mallrave, përplasen dy automjete, mbetet një i plagosur

Një aksident sapo ka ndodhur në Fier pranë zonës së  ish-parkut të mallrave në aksin rrugor Fier-Patos . Janë perplasur dy mjete, një automjet i markës Passat  me një "Benz". Për pasoje ka humbur kontrollin dhe ka renë ne kanalin anës rrugës.

Nga informacionet e para mësohet se nga ky aksident ka mbetur i plagosur një person dhe është dërguar me urgjencë në spitalin e Fierit. Në vendngjarje ndodhet policia,  e cila po kryhen ekspertizeën për zbardhjen e shkaqeve të këtij aksidenti. sI pasojë e këtij aksidenti është ngadalësuar lëvizja e mjeteve në aksin Fier-Patos

F.D/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet Rama të pranojë një qeveri teknike siç pretendon Sali Berisha?×

Lajmi i fundit

Arrestimet e policisë, eksperti Softa: Duhet shkuar tek grosistët e mëdhenj të drogës! Durim Bami i lidhur me politikën, shpresoj të jetë 'pendito'

Arrestimet e policisë, eksperti Softa: Duhet shkuar tek grosistët e mëdhenj të drogës! Durim Bami i lidhur me politikën, shpresoj të jetë 'pendito'