Fier/ U dëmtua me mjet 'Pirun' në kokë, vdes pronari i pikës së grumbullimit për skrap

Fier/ U dëmtua me mjet 'Pirun' në kokë, vdes pronari i pikës së grumbullimit për skrap

Foto ilustruese

Një 60-vjeçar i identifikuar si Fetah Hyka teksa ishte duke punuar është dëmtuar me mjet tip "Pirun" në kokë dhe për pasojë ka humbur jetën.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 13:45 në afërsi të kthesës së Patosit, në ambientet e punës së 60-vjeçarit, një pikë grumbullimi për skrap.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se duhet të ngrihet komisioni hetimor për çështjen McGonigal?×

Lajmi i fundit

Papa Françesku: Jam i gatshëm të takohem me Putin dhe Zelensky-n për të arritur një marrëveshje paqeje

Papa Françesku: Jam i gatshëm të takohem me Putin dhe Zelensky-n për të arritur një marrëveshje paqeje