Fier/ Makinat përplasen me njëra-tjetrën, plagosen shoferët dërgohen në spital

Fier/ Makinat përplasen me njëra-tjetrën, plagosen shoferët dërgohen në spital

Foto nga aksidenti

FIER- Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në qytetin e Fierit, ku dy automjete janë përplasur më njëra-tjetrën 

 Aksidenti ka ndodhur në unazën lindore të qytetit të Fierit dhe automjetet janë nje Audi dhe nje Cryisler.

Dy drejtuesit e mjeteve janë lënduar lehte dhe ndodhen në spitalin e  Fierit.

/G.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Vidhet gjatë natës kasaforta e një servis makinash në Përrenjas

Vidhet gjatë natës kasaforta e një servis makinash në Përrenjas