Fier/ Makinat përplasen me njëra-tjetrën, plagosen shoferët dërgohen në spital

Foto nga aksidenti

FIER- Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në qytetin e Fierit, ku dy automjete janë përplasur më njëra-tjetrën 

 Aksidenti ka ndodhur në unazën lindore të qytetit të Fierit dhe automjetet janë nje Audi dhe nje Cryisler.

Dy drejtuesit e mjeteve janë lënduar lehte dhe ndodhen në spitalin e  Fierit.

E.D./G.M./Shqiptarja.com
Komento