FIER/ Gjendet i pajetë në banesën e tij një 25-vjeçar, pranë trupit një armë zjarri (EMRI)

Foto ilustruese

FIER- Një 25-vjeçar është gjetur i pajetë në banesën e tij në Roskovec.

Paraprakisht dyshohet se Elsid Isufaj ka vrarë veten me pistoletë pasi pranë trupit të tij të pajetë është gjetur edhe arma.

Në vendngjarje ka mbërritur menjëherë grupi hetimor, i cili po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të kësaj ngjarje.

Njoftimi i plotë;

Fier
Informacion paraprak

Sot rreth orës 11:55, në banesën e tij në Roskovec është gjetur i pajetë shtetasi E.I, 25 vjeç.

Paraprakisht dyshohet se shtetasi E.I ka vrarë veten me armë zjarri pistoletë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të kësaj ngjarje.

  • Sondazhi i ditës:

    Turizmi/A jeni të kënaqur me shërbimet dhe çmimet që gjeni në zonat turistike?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Parakalimi i gabuar shkakton aksident në Berat, fatmirësisht pa të lënduar