Fier/ Humb kontrollin e makinës, plagoset rëndë 27-vjeçari

Foto ilustruese

FIER- Një aksident rrugor është regjistruar pasditen e kësaj të shtune në qytetin e Fierit, ku ka mbetur i plagosur një person.

Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur "Rrethrrotullimi i Patosit, ku 27-vjeçari i identifikuar si O.S., ka humbur kontrollin e makinës dhe ka dalë nga rruga.

Referuar burimeve zyrtare, i riu ka marrë plagë të shumta dhe ndodhet në spital në kujdesin e mjekëve.

"Sot rreth orës 15:20, në vendin e quajtur "Rrethrrotullimi i Patosit", shtetasi O. S., 27 vjeç, banues në Patos, duke drejtuar automjetin tip "Benz", ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga. Për pasojë është dëmtuar drejtuesi i mjetit dhe ndodhet në spitalin rajonal Fier nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes", njofton policia.

B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që kandidatët për deputetë të jenë nga e njëjta zonë ku caktohen?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

HEC-i në Maqedoninë e Veriut po than Ohrin! Eksperti: Liqeni është tërhequr 1 m nga bregu, duhet ndërhyrë urgjentisht