POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

VIDEO/ Kokainë, celularë dhe euro në çantën e shpinës, kapet mat fieraku 27-vjeçar (EMRI)

FIER- Finalizohet operacioni i koduar "Porosia e fundit". Gjatë këtij operacioni u arrestua në flagrancë: Edi Subashi, 27-vjeç, banues në Fier. Arrestimi i këtij personi, u bë pasi nga kontrolli i ushtruar në automjetin e tij tip "Ford", në çantën e shpinës iu gjetën dhe sekuestruan në cilësinë e provës materiale 8 doza me lëndë narkotike e dyshuar Kokainë.

Dozat e kokainës së sekuestruar në Fier

/b.ha.
Komento

Komente

  • Aqif Kopertoni: 13/09/2018 12:59

    O Ferdi po ju te rrokullisurit ca mbani neper canta?Arme dhe tritole?

    Përgjigju
  • Fredi: 13/09/2018 11:06

    C tjetër gje mund të kenë nëpër canta lalucët e gjoksgropët komshijt e tyre, libra dhe poezi?

    Përgjigju