Fier/ Makina shkrumbohet nga flakët, drejtuesi i mjetit e braktis në anë të rrugës (VIDEO)

FIER - Një makinë tip “Benz” është shkrumbuar nga flakët mesditën e kësaj të diele në Fier.

Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur “Vija e Ngjalës”.

Mësohet se makina është përfshirë nga flakët për shkak të një defekti teknik.

Fatmirësisht, drejtuesi i mjetit e ka kuptuar defektin teknik dhe e ka braktisur atë në anë të rrugës.

Policia ka shkuar në vendngjarje për të bërë zbardhjen e plotë të shkaqeve të flakëve.

1611493382_makinafier.jpg

E.M./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A e mbështesni vendimin e kryeministrit Rama për të përfshirë në listat e PS-së Luljeta Bozon dhe Najada Çomon?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Kamioni përplas biçikletën, plagoset 65-vjeçari në autostradën Durrës-Tiranë