Fier/ Nuk pranon të dalë nga shtëpia, djali rreh nënën dhe e lë të shtrirë në rrugë!  Në pranga 46-vjeçari (VIDEO)

Fier/ Nuk pranon të dalë nga shtëpia, djali rreh nënën dhe e lë të shtrirë në rrugë!  Në pranga 46-vjeçari (VIDEO)

E dhunuara e moshuar

Sherri për shtëpinë ka bërë që djali 46-vjeçar të rrahë nënën e tij. Pas pamjeve të publikuara në rrjetet sociale ku shfaqet e moshuara e shtrirë në rrugë pasi ishte dhunuar nga i biri i identifikuar si V.T.

Aiakuzohet për veprën penale ‘Dhuna në familje’. Ndërkohë do të hetohet në gjendje të lirë 69-vjecarja e identifikuar si M.T., për veprën penale "Vetëgjyqësia", pasi dyshohet se nuk pranon të lirojë banesën në pronësi të djalit të saj, shtetasit V. T.

 

A.M./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Ta rras lala: 25/11/2022 14:34

    O plere o ndyresire a rrihet ajo qe te ka mbajtur ne gji te rriti te ushqeu te beri kaq. Zoti te ardhte hakut.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se Primaret e Berishës nxorën kandidatët më të mirë për 14 majin?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Të dashuruar me Messin, lojtarët e Australisë në radhë për foto

VIDEO/ Të dashuruar me Messin, lojtarët e Australisë në radhë për foto