Fier/ Zetori bie në kanal, humb jetën 55-vjeçari, plagoset e bija 10 vjeçe

Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në fshatin Hamil të Fierit pasditen e sotme ku një 55-vjeçar ka humbur jetën dhe është plagosur vajza e tij vetëm 10 vjeçe, pasi zetori me të cilin ata po lëviznin ra në kanal.

Ngjarja u regjistrua rreth orës 15:40 ku dyshohet se 55-vjeçari Bilbil Hebeja humbi kontrollin e mjetit bujqësor për shkak të lagështirës në rrugë.

E mitura është dërguar në spital, ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Për ngjarjen nuk dihen ende të tjera detaje, ndërsa grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

J.SH./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që Basha e Berisha të garojnë me kandidatë të përbashkët në zgjedhjet e pjesshme vendore?×

Lajmi i fundit

John

Dy vëllezër kanosin me armë zjarri 60-vjeçarin në Shkodër, shpallen në kërkim nga policia! Ngjarja dyshohet për motive pronësie