Fiku dritat e shtëpisë, Egla flet si fituese e edicionit të tretë të BBV

Fiku dritat e shtëpisë, Egla flet si fituese e edicionit të tretë të BBV

Egla Ceno

Aktorja Egla Ceno është shpallur fituese e edicionit Big Brother Albania VIP 3, duke e bërë kështu banoren e fundit të shtëpisë, që fiku edhe dritat.

Pasi ‘rrëmbeu’ Çmimin e Madh prej 100 mijë eurosh, me të mbërritur në studio ajo u shpreh:

“Falenderoj që jeni bërë zëri, nga një format kaq i rëndësishëm, që jeni bërë zëri i këtyre mesazheve. Dhe më fal Ledion, të tregoj pak kurrizin”, ku në bluzën e Eglës shkruhej: E vogël, e brishtë, e pafajshme.

Karrierën time e kam qëndisur ndër vite, unë jam një aktore teatri, jam shumë e lidhur me teatrin. Ia dedikoj grave, vetes time, në fund të ditës e meritoja".

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • e drejta: 27/05/2024 14:25

  TURP I MADH...JETOJME NE NJE BOTE KU TURPI DHE RRUGACERIA VLERESOHET. SA E FRIKSHME

  Përgjigju
 • emma: 27/05/2024 08:32

  unik i vetem me i miri i madhi luiz ejlli

  Përgjigju
 • Erikdi: 26/05/2024 10:21

  URIME EGLA! JE ME E MIRA, E MERITOJE PA FUND !! TE PERSHENDES NGA BERATI ????♥️????♥️????♥️????????????????❤️????❤️

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Listat e deputetëve të hapura në 2/3 dhe jo plotësisht, jeni dakord?×

Lajmi i fundit

Sërish bashkëpunim me Bashën? Bejko: Po punojmë për një lëvizje të re politike, s’i mbyllim derën askujt që është kundër sistemit të vjetër

Sërish bashkëpunim me Bashën? Bejko: Po punojmë për një lëvizje të re politike, s’i mbyllim derën askujt që është kundër sistemit të vjetër